Hakkımızda

Everest çinko madencilik çinko külçe, alüminyum külçe, gibi madenleri en uygun fiyat üzerinden satışını, stoklamasını ve tedariğini gerçekleştirmektedir. Türkiye'de bulunan yerli ve uluslararası imalatçıların satıcısı olarak hizmet veren şirketimiz, sürat ve kalitesini destekleyen stok gücüyle müşteri taleplerini karşılamaktadır.
Firmamız ve iş birliği içinde olduğumuz firmalar ile önerileri değerlendirmeye alıp kusursuz hizmet adına en uygun profili sunmaktadır.

Tedarik planı, imalat süreci ve ihraç ürünlerinin lojistiği ile bizzat profesyonel ekibimiz ilgilenmektedir.

Everest çinko madencilik, müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışını ve müşteri taleplerini çevreye karşı sorumluluk bilinciyle, üretilen kaliteli ürünlerle karşılayan bir hizmet politikasını benimser.

Ankara’da bulunan şirket ofisi ulusal ve uluslararası pazara hizmet sunan Everest çinko madencilik, profesyonel kadrosuna her geçen gün yenilerini ekleyerek, sayıları günden güne çoğalan iş ortaklarına, kusursuz ve sürekli hizmet sunmak amacıyla projelerini sürdürmektedir.

Konusunda deneyimli ve dinamik kadrosuyla, müşteri taleplerini profesyonel biçimde, alternatif çözüm önerileri geliştirerek, sorunsuz ve zamanında karşılamak hedefindedir.

Müşteri memnuniyeti için birçok alternatif fırsatlar ile karşınıza çıkarken kalite ve prensip ilkelerinden ödün vermemekteyiz. Müşterimiz güven duygusunu esas almış ve kurumsal kimlik ile hizmetlerine tam güvence ilkesini de katmıştır.

 • En temel ilkelerimizden biri olarak kabul gördüğümüz müşteri memnuniyeti ise, odak noktamız olmaktadır.
 • Pazarlama sürecinin hiçbir aşamasında müşteriyi yalnız bırakmıyoruz. Fikir alışverişi yaparak daha faydalı olmayı amaçlıyoruz.
 • Müşterilerimiz ile temel etik ve saygı değerleri ilişkimizi sistematik bir düzen içerisinde yürütüyoruz.

Lojistik Güvencemiz

Everest çinko madencilik, tedarik edilen her ürünün güvencesini tam teminatını lojistik gücü ile verir. Hizmet anlayışı olarak benimsediği ulaşım faktörünü; demiryolu taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı olarak zamanında müşterisine ulaştırmayı hedefler. Müşteriye ürünün sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi için işlemlerin bizzat takip edilmesini sağlar.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde sürekli yükselen bir grafik sergiliyoruz. Piyasa ile ilk tanışmamızda birçok firmanın ulusal anlamda isim kazanmış olmasına rağmen büyümeye devam ettik. Günden güne kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi yerli ve uluslararası pazara daha fazla duyurduk. Bugünkü bulunduğumuz konumu, hizmetlerimizin kaliteli olmasına ve müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesine borçlu olduğumuzu bilmekteyiz.

Vizyonumuz

Şirketimizin bugünü ve yarını için hedefleri daha çok müşteriyi memnun etmek ve sektöründe bir numara olmaktır. Müşterilerimizin şirketimizi tanımlarken memnuniyet duygusu ile tanımlıyor olması dünden bugüne değişmeyen ve değişmeyecek tek vizyonumuz olmaktadır.

İlkelerimiz

Yeni bir oluşum ile bu sektöre girmiş bulunmaktayız. Yeni bir oluşum olmamıza rağmen birçok deneyim ve profesyonellik ile tecrübelerimizi birleştirdikten sonra bu oluşumun adımlarını attık. Bu oluşumumuza dünyanın deniz seviyesi üzerindeki en yüksek dağı olan Everest gibi sektörümüzde de dünyanın en iyisi ve lideri olmaktır; bu hedeflerimize ulaşırken temel değerlerimiz olan

 • Saygın ve güvenirlik
 • Akılcı-bilimsel
 • Erişebilir
 • Öncü ve Yönlendirici
 • Çevreye duyarlılık dan ödün vermeden ilerlemektir.
 • Çevreye Duyarlı Müşteri Hizmetleri Sunmak.
 • Aktif Topluluk Ortağı Olmak
 • Yüksek Etik Standartları Korumak
 • Sürekli İyileştirmeyi Sürdürmek
 • Müşterilerimiz ile dürüstlük üzerine temellenen ilişkiler kurmak.
 • Sektörde, yenilikleri ve uygulamaları takip edilen bir firma olmak.
 • Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve yaptırmaya çalışmak.
 • Bilgi kaynaklarımızı, büyüyerek taşıyabilmek için, hep güçlü tutmak.

Türkiye’de yetersiz olan maden rezervlerinin temini için görev başındayız.

Everest Çinko hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bırakın profesyonellerimiz ilgilensin.
Hemen Teklif Al